ПРО НАС > ІСТОРІЯКОРПОРАТИВНЕ УПРАВЛІННЯ

ІСТОРІЯ

HISTORY

Компанія РОЛЛЕРІ, яка народився в 1987 році як сімейна компанія, стала важливим орієнтиром для всіх тих, хто займається згинанням металевих листів. Поєднання пристрасті, динамізму, досвіду та дослідження нових рішень дозволило компанії розвивати свій бренд на міжнародному рівні.

"Ми народилися в кінці 80-х років, маючи ідею використовувати наші інструменти по всій Італії, але з роками ми перевищели свої очікування" - заявляють гордо Франческо та Марко Роллері, власники компанії.

Компанія Rolleri SPA, розташована у провінції Пьяченца (Італія), виробляє стандартні та спеціальні інструменти для листозгинальних та штампувальних пресів. Сьогодні, завдяки співпраці із надійними партнерами, компанія може гарантувати швидкий та надійний сервіс кожному ринку, де є представлена.

У 2016 році виробничі потужністі компанії зросли в рази завдяки придбанню нового заводу та розширенню верстатного парку.

Rolleri SPA є лідером у плануванні, розробці та виробництві інструменту для листозгинальних пресів для ринку ЄС та післяпродажного сервісу.

OUR TEAM

Досконалість

Завдяки співпраці з надійними партнерами Rolleri гарантує швидкий та надійний сервіс по всій Європі та світі. Реорганізація політики збуту в 2012 році дозволила створити мережу збути продукції Rolleri на кожному ринку.

Що таке досконалість для компанії Rolleri? Немає простої відповіді, оскільки кожен офіс, виробничий відділ і співробітник, прагне до досконалості у своєму завданні.

Якщо Ви запитаєте тих, хто має справу з досконалістю логістики, - це оптимальна щоденна організація вхідних та вихідних товарів - це найкращий спосіб доставити готовий продукт замовнику. Інтерв'ювання, який керує кожним аспектом, від виробництва до контролю якості продукції Rolleri, планування, організації та контроль за кожним кроком є ​​досконалістю, яку необхідно досягти щодня.

Технічний відділ та відділ досліджень та розвитку відповіли, що створення проекту, розробленого для кожного клієнта, і надання йому допомоги у виборі, є досконалістю, яка характеризує Rolleri S.p.A.

Потім існує комерційний офіс, в якому досконалість має на меті слідувати кожному клієнту з прохання про пропозицію досягти задоволення, коли він отримує товари.

Наша команда з виробництва та складу працює щодня, щоб створити нашу продукцію з максимальною обережністю.

Для команди Rolleri досконаліть - це команда, що складається з людей, які кожен день роблять все можливе. Команда формується не тільки співробітниками та колегами, але також усіма оточуючими людьми, які кожен день їх підтримують.

Виробництво

Компанія Rolleri Spa є лідером у виробництві інструментів для листозгинальних пресів протягом останніх 20 років, зараз, щоб забезпечити кращий час доставки нашим клієнтам у всьому світі, наша продукція була значно збільшена завдяки новим додатковим виробничим площам та новиму обладнанню у 2017 році, ініціюючи виробництво інструменту для штампування та продаж запасних частин для лазерного різання.
 
Компанія, яка разом із партнерами та філіями зараз присутня в Європі та за її межами, здійснила значні інвестиції в персонал та верстати, щоб забезпечити, навіть у цій новій галузі, такі ж сильні якості, які завжди були завжди відмінність компанії РОЛЛЕРІ, такі як компетенція, якість та сервіс.
 
Що підштовхнуло компанію інвестувати в цей новий ринок?
 
Давайте просто подумаємо про ключове слово, яке чудово описує РОЛЛЕРІ: СЕРВІС - наша команда надає технічні поради, допомогає та влаштовує тренінги. Це напрямок, вибраний РОЛЛЕРІ, для надання не просто чудових продуктів, а повного обслуговування 360° для кожного оператора, що дає швидкі та надійні відповіді.
 
РОЛЛЕРІ прийняла таку ж прозору цінову політику для пробивних інструментів, написавши їх у нашому каталозі продукції та на веб-сайті. Для цього нового продукту ця стратегія була спрямована насамперед, щоб задовольнити всі потреби, надаючи можливість вибирати між 3-ма різними рівнями для кожного продукту, починаючи з якісної бази, до матеріалів та покриттів, які краще підходять клієнту.
 
Знання ринку, в якому великі міжнародні компанії, що пропонують великий асортимент продукції, штовхає РОЛЛЕРІ активно діяти в цьому новому бізнесі доповнити свою основну діяльність інструментами та запасними частинами, які будуть використовуватися на верстатах, не тількизгинання листа, але і доповнювати їх.
 
Виклик, що очікує РОЛЛЕРІ у найближчі роки, стати лідером у цих нових проектах. Мета амбіційна, але підходить для компанії, яка складається з людей, які вірять у те, що вони роблять, і які працюють щодня з постійним бажанням рости, а також усвідомлюють свій потенціал. Усвідомлення труднощів цієї нової завдання буде діяти як стимул для всіх співробітників, не забуваючи при цьому про те, що неминучі моменти складності буде випущений тільки з мужністю і пристрастю, вираженої щодня і на всіх рівнях.