ПРО НАС > ІСТОРІЯ

ІСТОРІЯ

Компанія РОЛЛЕРІ, яка народився в 1987 році як сімейна компанія, стала важливим орієнтиром для всіх тих, хто займається згинанням металевих листів. Поєднання пристрасті, динамізму, досвіду та дослідження нових рішень дозволило компанії розвивати свій бренд на міжнародному рівні.

"Ми народилися в кінці 80-х років, маючи ідею використовувати наші інструменти по всій Італії, але з роками ми перевищели свої очікування" - заявляють гордо Франческо та Марко Роллері, власники компанії.

Компанія Rolleri SPA, розташована у провінції Пьяченца (Італія), виробляє стандартні та спеціальні інструменти для листозгинальних та штампувальних пресів. Сьогодні, завдяки співпраці із надійними партнерами, компанія може гарантувати швидкий та надійний сервіс кожному ринку, де є представлена.

У 2016 році виробничі потужністі компанії зросли в рази завдяки придбанню нового заводу та розширенню верстатного парку.

Rolleri SPA є лідером у плануванні, розробці та виробництві інструменту для листозгинальних пресів для ринку ЄС та післяпродажного сервісу.