ПРО НАС > ПЕРЕВАГА

ПЕРЕВАГА

Досконалість

Завдяки співпраці з надійними партнерами Rolleri гарантує швидкий та надійний сервіс по всій Європі та світі. Реорганізація політики збуту в 2012 році дозволила створити мережу збути продукції Rolleri на кожному ринку.

Що таке досконалість для компанії Rolleri? Немає простої відповіді, оскільки кожен офіс, виробничий відділ і співробітник, прагне до досконалості у своєму завданні.

Якщо Ви запитаєте тих, хто має справу з досконалістю логістики, - це оптимальна щоденна організація вхідних та вихідних товарів - це найкращий спосіб доставити готовий продукт замовнику. Інтерв'ювання, який керує кожним аспектом, від виробництва до контролю якості продукції Rolleri, планування, організації та контроль за кожним кроком є ​​досконалістю, яку необхідно досягти щодня.

Технічний відділ та відділ досліджень та розвитку відповіли, що створення проекту, розробленого для кожного клієнта, і надання йому допомоги у виборі, є досконалістю, яка характеризує Rolleri S.p.A.

Потім існує комерційний офіс, в якому досконалість має на меті слідувати кожному клієнту з прохання про пропозицію досягти задоволення, коли він отримує товари.

Наша команда з виробництва та складу працює щодня, щоб створити нашу продукцію з максимальною обережністю.

Для команди Rolleri досконаліть - це команда, що складається з людей, які кожен день роблять все можливе. Команда формується не тільки співробітниками та колегами, але також усіма оточуючими людьми, які кожен день їх підтримують.

Виробництво

Компанія Rolleri Spa є лідером у виробництві інструментів для листозгинальних пресів протягом останніх 20 років, зараз, щоб забезпечити кращий час доставки нашим клієнтам у всьому світі, наша продукція була значно збільшена завдяки новим додатковим виробничим площам та новиму обладнанню у 2017 році, ініціюючи виробництво інструменту для штампування та продаж запасних частин для лазерного різання.
 
Компанія, яка разом із партнерами та філіями зараз присутня в Європі та за її межами, здійснила значні інвестиції в персонал та верстати, щоб забезпечити, навіть у цій новій галузі, такі ж сильні якості, які завжди були завжди відмінність компанії РОЛЛЕРІ, такі як компетенція, якість та сервіс.
 
Що підштовхнуло компанію інвестувати в цей новий ринок?
 
Давайте просто подумаємо про ключове слово, яке чудово описує РОЛЛЕРІ: СЕРВІС - наша команда надає технічні поради, допомогає та влаштовує тренінги. Це напрямок, вибраний РОЛЛЕРІ, для надання не просто чудових продуктів, а повного обслуговування 360° для кожного оператора, що дає швидкі та надійні відповіді.
 
РОЛЛЕРІ прийняла таку ж прозору цінову політику для пробивних інструментів, написавши їх у нашому каталозі продукції та на веб-сайті. Для цього нового продукту ця стратегія була спрямована насамперед, щоб задовольнити всі потреби, надаючи можливість вибирати між 3-ма різними рівнями для кожного продукту, починаючи з якісної бази, до матеріалів та покриттів, які краще підходять клієнту.
 
Знання ринку, в якому великі міжнародні компанії, що пропонують великий асортимент продукції, штовхає РОЛЛЕРІ активно діяти в цьому новому бізнесі доповнити свою основну діяльність інструментами та запасними частинами, які будуть використовуватися на верстатах, не тількизгинання листа, але і доповнювати їх.
 
Виклик, що очікує РОЛЛЕРІ у найближчі роки, стати лідером у цих нових проектах. Мета амбіційна, але підходить для компанії, яка складається з людей, які вірять у те, що вони роблять, і які працюють щодня з постійним бажанням рости, а також усвідомлюють свій потенціал. Усвідомлення труднощів цієї нової завдання буде діяти як стимул для всіх співробітників, не забуваючи при цьому про те, що неминучі моменти складності буде випущений тільки з мужністю і пристрастю, вираженої щодня і на всіх рівнях.