TEX > ПРОФІЛІ

ПРОФІЛІ

Як використовувати наступні профілі

У цьому розділі є приклади профілів, призначених для вирішення навіть найскладніших геометрій. Кожен профіль відповідає новій номенклатурі "F", F1, F2, аж до останніх досліджень, які в значній мірі перевищують число 100. Завдяки цьому новому підходу, для кожного профілю "F" Rolleri пропонує щонайменше 5 рішень, здатних зігнути профіль через дослідження та послідовності перероблених згинів. Враховується профіль, кількість елементів, що підлягають гнуттю, та характеристики Вашого листозгинального пресу: довжина, область монтажу інструменту, хід, потужність та кріплення. З цими елементами готується найбільш відповідне дослідження, що оцінює разом із замовником найкраще рішення для повернення інвестицій.

Кожна пропозиція включає приклад на кресленні з усіма послідовностями згинання. Для більш коротких деталей завжди оцінюється можливість роботи на станції, щоб скоротити час обробки за допомогою однієї установки преса для гнуття. Для довших профілів, навпаки, перекидання зведено до мінімуму, завжди приділяючи велику увагу безпеці операторів.

Завдяки цьому налаштуванню можна буде оцінити дослідження за допомогою стандартних інструментів, модифікованих стандартних інструментів та форм, що мають багаторазовий дизайн1 або поєднання 3-х можливостей. Для деяких застосувань Rolleri виготовляє зразок форми за допомогою дротяного відділу EDM або для певних інструментів, через САПР, ми надсилаємо файл до нових машин 3D-друку, щоб прототип був виготовлений за кілька годин, і негайно розпочинаємо випробування на згинання.