ПРО НАС > СОЦІАЛЬНІ МЕДІА

СОЦІАЛЬНІ МЕДІА

Наші канали

 

 FACEBOOK


Для Rolleri Facebook являє собою комунікаційний інструмент, який є для компанії інструментом щоб передати власні досягнення та цілей, а також інструментом для прослуховування та спілкування з нашими співрозмовниками.

LINKEDIN

Linkedin для Rolleri означає спілкування своєї корпоративної місії з її найбільш професійною аудиторією. На офіційній сторінці ви знайдете всі останні новини про продукти, події та ініціативи групи Rolleri Holding на національному та міжнародному рівнях. Ми будемо інформувати вас про всі нові проекти та ініціативи світу РОЛЛЕРІ!

INSTAGRAM

Rolleri завжди був синонімом відмінної та високоякісної продукції. Саме для цього продукту та дизайну Rolleri ви знайдете простір у наших кращих зображеннях. Найкрасивіші фотографії Rolleri розміщені на нашому новому обліковому записі Instagram.

YOUTUBE

RolleriSpa - це офіційний канал Rolleri на Youtube. Він являє собою один із наших найуспішніших каналів із понад 2800 підписниками. Спеціальні форми, нові продукти та найсучасніші технології знаходяться на нашому каналі Youtube.