КОРПОРАТИВНЕ УПРАВЛІННЯПРО НАС > СтійкістьПатенти

Стійкість

Вплив змін клімату відбувається зараз.

Ось приклади останнього аналізу Міжурядової групи з питань зміни клімату (МГЕЗК), головної міжнародної організації з оцінки зміни клімату:

  • Концентрація СО2 в атмосфері досягла 412 проміле (подібне значення ніколи не реєструвалось)
  • Аналізуючи середньорічні температури 20 століття, останнім роком нижче середнього був 1976 рік
  • Останні 4 роки були найгарячішими за всю історію
  • Планета нагрівається в 10 разів швидше, ніж будь-яке інше потепління недавньої ери.
  • Арктика втрачає лід зі швидкістю 3000 кубічних км на десятиліття і нагрівається набагато швидше, ніж решта планети. Для Гренландії цей темп становить 280 мільярдів тонн на рік.

Ці умови відбулися не для нормальної еволюції планети, а є прямим наслідком нашого способу життя. У 2019 році Днем перекриття Землі (днем, коли людство спожило всі ресурси, вироблені планетою за весь рік) було 29 липня. Це означає, що ми споживаємо ресурси нашої планети набагато швидше, ніж здатна дати земля.

Для підтримання рівня життя нам потрібен простір 1,75 Землі.

Наслідки, включаючи повені, посухи та пожежі, будуть ставати дедалі частішими (просто подивіться на страхітливі пожежі, які вразили Сибір цього року).

Згідно з останніми звітами ООН та МГЕЗК, у найближчі десятиліття ми побачимо реальні кліматичні міграції через збільшення опустелених територій на планеті.

Постапокаліптичний сценарій, гідний фільму ... однак, на жаль, це більше, ніж надійні прогнози, і якщо раніше вважалося, що цей пункт недосяжний, якщо не у дуже віддаленому майбутньому, то зараз ми ризикуємо, що наступні покоління житимуть на планеті, абсолютно відмінній від світу, який ми знаємо.

Що ми можемо зробити? Як ми, як окремі громадяни, можемо уповільнити або змінити цю тенденцію?

Відповідь може бути: "" Маленький "". Але навіть невеликими жестами ми можемо зробити так багато: переробляти, рухатись стабільно, зменшувати витрати енергії, повторно використовувати, а не викидати. Це невеликі дії, які можуть сильно змінити ситуацію. Ми, Роллері, вирішили взяти на себе зобов’язання та брати активну участь у вирішенні цієї проблеми. Перший крок - це завжди повідомити себе і якомога більше поділитися цією інформацією як у нашій компанії, так і за її межами. У зв'язку з цим виставка Blechexpo у Штутгарті стане можливістю обговорити ці питання з людьми та компаніями з усього світу. Що стосується практичних аспектів, ми працюємо над зменшенням нашого впливу за рахунок оцифрування інформаційних матеріалів та використання іншим важливим аспектом є прагнення зменшити споживання пластику та всіх не біологічно розкладаються матеріалів. Навіть енергія, яка використовується для роботи наших заводів, буде "чистою" енергією. Це маленькі кроки, маленькі дії, які, якщо їх поділити, можуть кардинально змінити наш вплив на світ. Разом ми можемо реально змінити речі, ми можемо відродити надію на кращий світ для нас і для майбутніх поколінь.

Ми робимо свою частину.
Робіть своє.