3D ПРИНТЕРMedia > ROLFILMEASY CLAMP - ЛЕГКІ ЗАТИСКИ

ROLFILM

Одним з найпоширеніших способів уникнути слідів на листовому металу під час гнуття є використання ROLFILM. Rolfilm - це плівка різної товщини, яка розташована між листовим металом і матрицею.


Вибір товщини однієї рулонної плівки або іншої залежить від товщини листового металу, який потрібно зігнути.
Переміщуючи Рольфільм вздовж осі X, Ви можете використовувати всю його поверхню; якщо, наприклад, Ви використовуєте матрицю V20, у вас є принаймні 15-20 положень згинання в тій самій частині плівки перед тим, як рухати плівку вперед. Рулони Rolfilm доступні на 3м, 10м, 20м і 30м. Завдяки цій можливості ви можете придбати потрібну Вам довжину.

Дуже корисним аксесуаром для використання всієї ширини Rolfilm є CT, пара державок. Кожна державка встановлена на одному кінці матриць за допомогою затиску до тіла матриці. У верхній частині СТ можна вставити Рольфільм.
Обидві державки, встановлені навпроти одна одної, є основними для встановлення належного натягу плівки для правильного використання.
ROLFILM має дуже хороші еластичні та компресійні властивості. З цієї причини необхідні корекції налаштування в ЧПУ.


Для подовження терміну експлуатації плівки, Ви можете використовувати Rolfilm з матрицями з більшим радіусом (наприклад, T-подібні матриці TR).

Increased radius dies

RolFilm та державка

Захисна плівка, із різною товщиною, для розміщення між матрицею та листовим металом.…

TR МАТРИЦІ

Т-матриці моделі TR із збільшеним радіусом скруглень для значного зменшення слідів на листовому металі…